Pravidla rezervace

Pro přihlášení na akci je potřeba udělat několik níže uvedených kroků:

1) registrovat se jako člen tohoto portálu

2) v detailu akce zaškrtnout možnost „zúčastním se“, čímž se vaše fotka objeví v seznamu přihlášených

3) pokud je akce placená předem, uhradit poplatek na akci, dle pokynů v akci

 

Cena akce cenu akce určuje organizátor 

V každé akci je cena uvedena. Částka akce se hradí převážně na místě srazu v hotovosti (pokud není uvedeno jinak).

  • Uvedená částka zahrnuje skutečné náklady na akci (lístek na vlak, poplatek sportovišti, cena večeře apod.)
  • Každý účastník akce bude vyzván k tomu, aby přispěl na provoz projektu NESED-DOMA.cz,  dobrovolným příspěvkem , jehož výše je odhadnuta na 30kč / osoba / akce. Tento příspěvek je používán na platbu za provoz webu, náákup domény, web hosting, příspěvek organizátorovi na platby za mobilní telefon a internet. Dále se z příspěvků nakupují deskové hry a jiný majetek projketu NESED-DOMA.cz (podzimní draci, reflexní prvky, apod.)

V ceně akce není pojištění účastníků – protože by se akce prodražovala. Pokud je potřeba, každý účastník toto řeší individuálně (platí pro všechny typy akcí)

Členové NESED-DOMA.cz přihlášením na akci (následně účastí na akci) akceptují fakt, že organizátoři neodpovídají za jejich chování v rámci akce. Všichni lidé se účastní akcí na základě vlastního svobodného rozhodnutí a přijímají fakt, že jsou na akci na vlastní zodpovědnost a za případné škody jsou odpovědni sami. (pokud není u akce uvedeno jinak).

Storno poplatky

Storno poplatek vždy podléhá dohodě s organizátorem akce.  Bude-li akce plně obsazena náhradníky, je možné zažádat o navrácení vstupného, které bude po proběhlé akci vyplaceno zpět v plné výši. Bude-li akce zrušena organizátorem, vrací se účastníkům celý poplatek.

 

 

Přihlásit
Přejít k navigační liště